2021/2022

• Lasteaed Päikene sai 30. mail 2022 tänukirja Sõle raamatukogult Põhja-Tallinna lasteaedade lugemisväljakutse "Meie loeme!" toetamise eest.
  • Naerulindude rühm ja muusikaõpetaja L. Mikk said 29. mail 2022 Tallinna Huvikeskuselt Kullo tänukirjad osalemise eest Harjumaa laste laulu- ja tantsupäeval 2022. Suur aitäh lasteaia esindamise eest!
  • Päikesepõngerjate rühm sai 2022.a. maikuus Tallinna Lasteaialt Vikerkaar tänukirja osalemise eest nutikuu raames Robo-Maagia konkursil.
  • Lasteaed Päikene sai tänukirja Tallinna Lasteaialt Pääsusilm osalemise eest "Nutikalender 2022" tegevustes aprillikuus 2022.
  • 2022.a. aprillikuus saime tänukirja osalemise eest V filmifestivalil KeLaFF. Suur tänu Päikesejänku rühma lastele nende toreda multifilmi eest "Jussikese seitse sõpra".
  • 22. aprillil 2022 saime tänukirja aktiivse osalemise eest VIII Põhja-Tallinna laste loomingu festivalil "Kevad on käes". Suur tänu Naerulindude rühma lastele ja muusikaõpetaja Liinale vahva Matkalaulu ja -tantsu eest!
  • 2. veebruaril 2022 saime tänukirja Tallinna Lepistiku Lasteaialt eduka osalemise eest konkursil "Tallinna Lumekujud 2022".
  • 2021.a. detsembrikuus saime Lasteaialt Mesipuu tänukirja Põhja-Tallinna lasteaedade Valgusfestivalil osalemise eest.
  • Põhja-Tallinna Valitsus tunnustas meie lasteaia õpetajaid (U. Tsarski, L. Meerits, I. Tee ja M. Jõesaar) silmapaistva ja tubli töö eest tänutäheks  kingitusega. Vaata artiklit Põhja-Tallinna Sõnumites siin.
  • Lasteaed Päikene pälvis Tallinna Haridusameti novembrikuu 2021 haridusteo tunnustuse:
    Päikese lasteaia nuti- ja digipädevuste koolitus Kopli lasteaia õpetajatele (Lasteaia õpetajad korraldasid nuti- ja digipädevuste koolituse õpetajalt-õpetajale. Jagati digitarkust Kopli Lasteaia õpetajatega. Koolituse keskmes oli LegoWeDo2 komplekti abil konstrueerimine ja programmeerimine. Peale Milode liikuma saamist proovisid osalejad IPad-i ja Osmo abil Masterpiece äpiga joonistada ning Tangramiga õigeid kujundeid moodustada. Päikese õpetajatel oli  rõõm koolitada nii motiveeritud, õpihimulisi, lahke ja sõbraliku olekuga õpetajaid).
    Põnnikogu (4. novembril 2021 kogunes hoolekogu algatusel esimest korda lasteaia Põnnikogu (minivariant hoolekogust), kuhu kuuluvad laste esindajad vanematest rühmadest. Põnnikogu lapsed olid avatud, jutukad ja pungil täis põnevaid ideid ja mõtteid. Põnnikogu mõtteid sai mitu lehekülge ja edaspidiseks jätkub nüüd rohkelt ideid, mida laste kaasabil korraldada ja ellu viia).
  • Õpetajate päeval said meie õpetajad Leane LIndsalu ja  Kristi Käosaar Lasteaed Päikene tänukirjad osalemise eest Eestimaa õpib ja tänab tunnustuskonkursil Aasta lasteaiaõpetaja kategoorias.
  • Pälvisime Tallinna Haridusameti tunnustuse: ProgeTiigri programmi taotlusvooru edukas läbimine (Lasteaed Päikene). Haridus- ja Noorteamet tunnustas toetuste maksmisega ProgeTiigri programmi raames süsteemse ja jätkusuutliku IT-oskuste (programmeerimine, robootika, digimeedia jms) õppe arendamine haridusasutustes.
Viimati uuendatud: 30.05.2022 17:52