2011/2012

• Eesti Spordiselts Kalev tänas lasteaeda koostöö ja abi eest Kalevi XIV Tallinna Võimlemispeo "IGAVENE RING" korraldamisel ja läbiviimisel Pirita Spordikeskuses! (3. juuni 2012) Suured tänud laste juhendajale, Merlin Miido`le ning meie võimlejatele: Katarina, Anna-Krete, Tiina, Hanna Eliise, Silver, Karl, Laur Eik ja Tanel Darius!
  • JK Tallinna Kalev tänas Lasteaed Päikene osalemast Lasteaedade Jalgpallipäeval 29. mail 2012(võistkonnas olid Kaur Birk, Mattias ja Robin Patrick Naerulindude rühmast ning Rainer, Karl ja Inkus Päikesepesa rühmast)!
  • Meie lasteaed sai 4. mail 2012 Audentese Spordiklubi diplomi tubli osavõtu eest 15. Üle-eestilisest lasteaedade spordipäevast! Spordipäeval võistlesid tublilt Silver, Karl, Laur Eik, Tanel Darius, Tiina, Liisa ja Anna-Krete Päikesejänkude rühmast, Inkus Päikesepesa rühmast, Hanna Eliise Naerulindude rühmast ning Katarina, Kirke ja Benjamin Päikesepõrnikate rühmast!
  • 25. aprillil 2012 sai meie lasteaia tervishoiutöötaja Maie Madalvee tänukirja Lasteaialt Pääsupesa lastele TEL lasteaedade südamenädala raames teemakohase ja õpetliku koolituse läbiviimise eest!
  • Sõle raamatukogu joonistusvõistlusel "Rõõmus kevad" võitis vanemas vanuseklaasis 1. koha Kätliin Päikesepõrnikate rühmast ning nooremas vanuseklassis võitis 3. koha Uru Päevalille rühmast!
  • 2. märtsil 2012 said meie lasteaia lapsed Kristina, Raimond E. ja Raimond S. ning nende juhendajad-õpetajad Mare Taube, Katrin Pajust ja Mariza-Monika Tomps tänukirjad Tallinna Kopli Noortemajalt osalemise eest koolieelikute etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla"!
  • 27. veebruaril 2012 sai muusikaõpetaja Liina Mikk Põhja-Tallinna Valitsuselt tänukirja esinejate tulemusliku juhendamise eest koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER!
  • Veebruaris 2012 sai õpetaja Katrin Pajust tänukirja kunstitööde konkursil "Loomad ja keskkond" osalenud laste tubli juhendamise eest!
Viimati uuendatud: 15.06.2017 10:18