2017/2018

• 17. aprillil 2018 toimus Salme Kultuurikeskuses Põhja-Tallinna lauluvõistlus SILLER EV100.  juhendamisel esindasid meie lasteaeda Lenna Päikesekiisu, Adrian Päikeseratta. Laura Maria Vikerkaare  ning Rubert Päikesepõngerjate rühmast. Toredate lauluvalikute ning meie laste imeliste esituste üle võis tõeliselt uhkust tunda. Suur tänu! Adrian valiti žürii poolt osalema konkursil "Tallinna linna Laulukarussell 2018".

• 13. aprillil 2018 sai Lasteaed Päikene tänukirja aktiivse osalemise eest VI Põhja-Tallinna laste loomingu festivalil "Kevad on käes".  Suur tänu kuulub Päikese laulu ja tantsu imetoreda esituse eest Naerulindude rühma lastele (Stella, Marleen, Delinda, Adele-Marii, Mihkel, Ronald, Ratmir, Joonas), Päikesepõngerjate rühma lastele (Eliise, Hanna, Mia-Melissa, Oskar, Antoni, Steven Christofer) ning muusikaõpetaja Liinale!

• 15. märtsil 2018 sai meie Mesimummi rühm 17. Tallinna laste teatrifestivalil "Kanutiaia Kann" aukirja/eripreemia väikelastega targalt tehtud õpetliku lavastuse eest "Sada aastat tagasi" ning Lasteaed Päikene sai tänukirja tubli esinemise eest.

• 14. märtsil 2018 toimus Estonia Talveaias Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Tallinna lõppvoor. Oskar pälvis tänukirja väljapaistava esinemise eest, õpetaja Mare Taube lapse tulemusliku juhendamise eest ning Lasteaed Päikene eduka esinemise eest XV ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus.

• 2. märtsil 2018 toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoor. Meie lasteaeda esindasid Loria ja Teele Päikesepesa rühmast ning Oskar Päikesepõngerjate rühmast. 24 väikese etleja seast valiti viis esitajat, kes esindavad meie linnaosa Tallinna lõppvoorus. Viie hulka valiti ka meie lasteaia Oskar. Suur tänu Loriale, Teelele, Oskarile ning nende juhendajatele.
  • Lasteaed Päikene võistkond (Marleen, Mihkel, Ronald, Mattias Johan, Emilia Naerulindude rühmast) sai 11. jaanuaril 2018 tänukirja Pelguranna Lasteaialt osalemise eest laste mänguhommikul "Me armastame Eestit".
  • Lasteaed Päikene muusikaõpetaja Liina Mikk sai 6. oktoobril 2017 tunnustuse Põhja-Tallinna aasta lasteaiaõpetaja nominatsioonis.
  • Lasteaed Päikene sai 31. augustil 2017 tänukirja elasteaed.eu meeskonnalt pikaajalise koostöö eest!
Viimati uuendatud: 19.04.2018 12:00