2012/2013

• 1. juunil 2013 sai meie lasteaed tänukirja Eesti Spordiseltsilt Kalev koostöö ja abi eest Tallinna XV Võimlemispeo "Oleme kõik koos-võimlemise hoos" korraldamisel ja läbiviimisel Pirita Spordikeskuses! Meie lasteaiast osalesid peol Cariina, Lotta ja Marleen Päikesepesa rühmast, Anastasia, Mirelle ja Laura Eileen Päikesepõngerjate rühmast ning Anni ja Karmel Päikeseratta rühmast. Suur tänu võimlejatele ning liikumisõpetaja Merlinile!
  • Meie lasteaia jalgpallimeeskond (Mattias ja Hugo Naerulindude rühmast, Inkus, Rainer, Joosep S. ja Joosep L. Päikesepesa rühmast ning Oliver, Sten ja Elar Mart Päikesepõngerjate rühmast) saavutas 20. mail 2013 JK Tallinna Kalevi korraldatud Lasteaedade Jalgpallipäeval Kalevi staadionil I koha!
  • Lasteaia võistkond (Trinity, Mirelle, Kadi-Riin, Anastasia, Hugo, Hans Eric, Marleen, Marii-Eliise, Kermo, Inkus, Siim, Rainer) sai 3. mail 2013 diplomi tubli osavõtu eest üle-eestilisel lasteaedade spordipäeval ning võistkonna kapten Inkus ja liikumisõpetaja Merlin said II koha kapteni ja õpetaja kombineeritud võistlusel!
  • Kaspar Päikeseratta rühmast sai Põhja-Tallinna Valitsuselt tänukirja toreda esinemise eest Põhja-Tallinna koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER! (26. märts 2013)
  • Muusikaõpetaja Külli Orehhova sai Põhja-Tallinna Valitsuselt tänukirja laste hea juhendamise eest Põhja-Tallinna koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER! (26. märts 2013)
  • Mia-Ly ja Oona Päevalille rühmast ning Arina Mesimummi rühmast said 5. märtsil 2013 Tallinna Kopli Noortemajalt tänukirjad väljapaistva esinemise eest X ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoorus!
  • Tallinna Haridusamet õnnitles tänukirjaga Lasteaia Päikene kollektiivi 45. aastapäeva puhul! (4. märts 2013)
  • Lasteaed Päikene kollektiiv sai Põhja-Tallinna Valitsuselt tänukirja tänuväärse töö eest laste õpetamisel ja kasvatamisel. (4. märts 2013)
  • Tallinna Linnavalitsus tunnustab Lasteaia Päikene peret pikaajalise kasvatustöö eest ning õnnitleb 45. aasta juubeli puhul! (4. märts 2013)
  • Lastesõim Päkapikk tänas meie lasteaia Päikesepesa rühma tubli osalemise eest meisterdamisvõistlusel "Unistuste lastesõim"! (detsember 2012)