Räpina Aianduskool

2019.a. Räpina Aianduskooli Tomatisõprade projektis osalevad Päikeseratta rühma lapsed.
Päikeseratta tomatitahvliga saab tutvuda: https://padlet.com/ryhm_paikeseratas/tomatis6brad

Sõbrapäeva projekt "Maasikasõbrad"

2016. a. Räpina Aianduskooli projektis "Maasikasõbrad" osalevad meie lasteaiast Päikeseratas, Päikesejänku, Naerulinnud, Mesimumm, Päikesepõngerjad, Päikesepesa ja Päikesekilluke.

Maasikasõprade eesmärgiks on kasvatada, hooldada, vaadelda ja võrrelda kuumaasika taimi.

Sõbrapäeva projekt "1000 sõpra"

2015. a. osales Räpina Aianduskooli sõbrapäeva projektis Päikeseratta rühm. Räpina Aianduskool saatis meile kaks suhkrulehe ja kaks sidrunmelissi taime potis. Eesmärgiks oli paljundada taimi, muuta elu magusaks ning leida 1000 sõpra.

Sõbrapäeva tomatiprojekt

Meie lasteaia Päikeseratta rühm osaleb alates 14. veebruarist 2014 kuni 6. juunini 2014 Räpina Aianduskooli "Sõbrapäeva tomatiprojektis".

Viimati uuendatud: 03.07.2023 11:19