2018/2019

• 3. juunil 2019 saime tänukirja osalemise eest JK Tallinna Kalevi 2019.a. lasteaedade jalgpallipäeval.
  • Lasteaed Päikene sai tänukirja Eesti Spordiseltsilt Kalev koostöö ja abi eest XX Tallinna Võimelmispeo "Maailma aeg" korraldamisel ja läbiviimisel 2. juunil 2019 Pirita Spordikeskuses. Suur tänu liikumisõpetaja Karelile ning Päikeseratta rühma lastele (Mia, Lena-Liisa, Eliise, Adrian, Pearu, Piia, Marjanne, Ken Endel, Andre, Miroslava, Mirell) toreda elamuse eest!
  • 27. aprillil 2019 toimus Kalamaja raamatukogus Põhja-Tallinna linnaosa lasteaiaõpetajate kirjanduslik mälumäng. Suur, suur tänu meie kirjandushuvilistele õpetajatele (Mare Taube, Ülle Kaup, Aet Vahemäe), kes said tubli osalemise eest kirjanduslikus mälumängus toreda tänukirja.
  • 12. aprillil 2019 saime tänukirja aktiivse osalemise eest VII Põhja-Tallinna laste loomingu festivalil "Kevad on käes". Suur tänu liikumisõpetaja Karelile ning Vikerkaare rühma lastele vahva tantsu "Robotid ärkavad ellu" eest!
  • 29. märtsil 2019 toimus Pelgulinna Rahvamajas traditsiooniline Põhja-Tallinna lauluvõistlus "Siller 2019". Meie lasteaiast sillerdasid võistlusel Mia ja Adrian Päikeseratta rühmast (3-7-aastaste vanuserühm) ning Teele Päikesepesa rühmast (8-10-aastaste vanuserühm). Mia, Adrian ja Teele said vahvad tänukirjad osalemise eest Põhja-Tallinna koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER 2019. 3-7-aastaste vanuserühma žürii valis välja neli säravamat esitust ning lauluvõistluse võitja. Nende seas Päikese lapsed: MIA pälvis silmapaistva esinemise eest ERIPREEMIA ning ADRIAN saavutas ESIKOHA! Suur, suur tänu muusikaõpetajale Liina Mikk
  • Lasteaed Kelluke tunnustas meie lasteaia Päikeseratta rühma tüdrukuid ja muusikaõpetajat suurepärase esinemise ja laste juhendamise eest Põhja-Tallinna lasteaedade laulufestivalil "Laululind V". Suur tänu teile armsad Eliise, Mia, Lena-Liisa ja Liina!
  • Lasteaed Päikene sai Tallinna Haridusametilt tänukirja eduka esinemise eest XVI Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus. Lõppvoorus esines Johannes Päikesekillukese rühmast.
  • XVI Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoor toimus 6. märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 30 väikest etlejat Põhja-Tallinnast. Meie lasteaeda esindasid väga ilmekate esitustega Janely Kullerkupu rühmast, Mirtel Mesimummi rühmast ning Johannes Päikesekillukese rühmast. Suur tänu väikeste etlejate juhendajatele Merike Alt, Ivi Tee ja Liina Inno.
    Žürii valis välja 4 säravat esitajat, kellel luuletuste lugemine tuli seekord kõige paremini välja. Nende seas ka meie Johannes (juhendaja Merike Alt). Parimatest parimatel etlejatel kõikidest Tallinna linnaosadest on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub 12. märtsil kell 18.00 Estonia teatri Valges saalis.

• Tallinna Haridusameti 2018.a. detsembrikuu haridustegude seas tunnustati Lasteaeda Päikene - detsembrikuu alguses toimus lasteaias laste valmistatud jõulukaartide ja –ehete heategevuslik müük, mille käigus saadud tuluga toetati Tallinna Lastehaigla Toetusfondi.

• 12. detsembril 2018 sai Lasteaed Päikene tänukirja Tallinna Haridusametilt eduka osalemise eest konkursil "Parim personaliprojekt haridusasutuses 2018".

• 4. detsembril 2018 tunnustasid Tallinna Ülikooli üliõpilased-praktikandid õppealajuhatat Silvia Kahju hästi korraldatud, rahulikult kulgeva, kogemusterikka ning tõeliselt meeldiva praktika eest!
  • Lasteaed Päikene sai tunnustuste osaliseks Tallinna Haridusameti 2018.a. novembrikuu haridustegude seas. Tunnustamise peamised märksõnad olid kogemuste jagamine ja omandamine ning meeskonnatöö. Meie silmapaistvateks ning inspireerivateks haridustegudeks olid: Lasteaias Päikene toimunud meeleolukas kontsert lülitati rahvusvahelise muusikapäeva eriprogrammi “Igal lapsel oma pill”. Lasteaed Päikene tegi Tallinna Haridusametiga suurepärast koostööd parima praktika jagamisel ja töötubade mõtestatud sisustamisel „Alusharidus 100“ raames toimunud konverentsil „Õpetaja kujundab homset“.
  • Salme Kultuurikeskuses toimunud tänuüritusel said meie lasteaia lapsed (Lenna, Marten, Liisbeth Päikesekiisu rühmast; Vahur ja Teele Päikesepesa rühmast; Hans-Oliver Vikerkaare rühmast, Alyssa ja Toomas Kullerkupu rühmast) ning ning õpetajad (Aet Vahemäe, Liina Mikk, Ivi Tee, Reet Arusoo, Kristel Kurahashi, Ülle Kaup) tänukirjad tubli osalemise eest Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse poolt korraldatud joonistusvõistlusel "Minu Eesti Vabariik 100".
  • Lasteaed Päikene sai novembrikuus tänukirja Kopli Lasteaialt osalemise eest Põhja-Tallinna kunstinäitusel "Kuula oma sisemist häält ehk unistused ja unenäod".
  • Külli Eplik ja Helen Paali said tänukirjad Põhja-Tallinna Valitsuselt äramärkimise eest Põhja-Tallinna haridustöö tunnustuskonkursil vastavalt aasta lasteaiaõpetaja ja õpetaja abi kategoorias.
Viimati uuendatud: 28.06.2019 17:35