2014/2015

• Lasteaed Päikene saavutas Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind 2015 konkursil tiitli "Hästi juhitud lasteaed 2015"! Tiitliga kaasnes auhinnaraha 4000 eurot, tunnustuskiri ja meene. Lasteaia direktor Elsa Laasi sai tiitli kätte 28. mail 2015 toimunud Tallinna Haridusameti pidulikul vastuvõtul pealinna haridusasutuste juhtidele Lillepaviljonis. Vaata pilte siit!
  • Meie lasteaed osales väga edukalt Tallinna Haridusameti ja Tallinna Keskkonnameti konkursil "Keskkonnasõbralik haridusasutus 2015"! Jagasime konkursil 2.-3. kohta Tallinna Kadaka Lasteaiaga. Esimesele kohale lasteaedade arvestuses tuli Tallinna Lille Lasteaed. Saime lisaks tänukirjale ja meenetele tšeki 500 eurole! Vaata meie tänukirja siit
  • 11. mail 2015 esindasid meie lasteaeda Põhja-Tallinna lasteaedade lauluvõistlusel SILLER Kaspar Päikesekiisu rühmast ning Arina Mesimummi rühmast. Suur tänu solistidele kaunilt lauldud laulude eest ning muusikaõpetaja Liinale laste juhendamise eest!
  • 24. aprillil 2015 osales meie lasteaia võistkond (Mia-Ly, Darja, Freeta, Nora, Ketlin-Lisett, Marta, Frank Hugo, Ants, Daniel, Artur, Tomi, Joosep Martin) kaheksateistkümnendal üle-eestilisel lasteaedade spordipäeval Audentese spordikeskuses. Ülimalt tublid ja osavad spordilapsed tõid meie lasteaiale 36 lasteaia seas III KOHA!!! Darja saavutas tüdrukute osavusvõistluses (hüppenööriga hüppamine) III KOHA!!! Suur tänu võistlejatele ning liikumisõpetaja Tiinale!
  • 17. aprillil 2015 toimus Salme Kultuurikeskuses III Põhja-Tallinna laste loomingu festival "Kevad on käes". Festivali eesmärgiks oli erinevate kultuuride eripära tutvustamine, tingimuste loomine lapse loominguliseks aktiivsuseks ning linnaosa pedagoogide koostöö tugevdamine. Meie lasteaia lapsed esinesid festivalil kauboi teemalise etteastega. Suured tänusõnad kuuluvad muusikaõpetaja Liina`le ning Mesimummi rühma lastele (Artur, Freeta, Ron Georg, Joosep Martin, Ketlin-Lisett, Saskia, Tomi, Atso, Nora, Triin)!
  • 12. märtsil 2015 osales Marta Päikesepõrnikate rühmast tulemuslikult XII ülelinnalisel koolieelikute etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla", õpetaja Mare Taube sai tänukirja Tallinna Kopli Noortemajalt Marta tulemusliku juhendamise eest ning Lasteaed Päikene sai tänukirja Tallinna Haridusametilt eduka esinemise eest XII ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus. Suur tänu Martale ja Marele!
  • 6. märtsil 2015 toimunud XII ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoorus said Tallinna Kopli Noortemajalt tänukirjad ning raamatud MartaAnnela ning Kaspar ja nende juhendajad õpetajad Mare ning Tiiu! 12. märtsil 2015 toimuvale lõppvooru valiti esinema Marta Päikesepõrnikate rühmast (juhendaja õpetaja Mare Taube)!
  • Lasteaia direktor Elsa Laasi ja liikumisõpetaja Merlin Miido said Tallinna Haridusameti tänukirjad Tallinna lasteaedade perepäeva 2014 "Päkapiku pühapäev" edukale toimumisele kaasa aitamise eest!
  • 10. detsembril 2014 toimunud Tallinna Haridusjuhtide konverentsil kuulutati meie lasteaed konkursi "Parim Personaliprojekt haridusasutuses 2014" võitjaks. Osalesime konkursil personali arendustööprojektiga "Ideedest ja mõtetest reaalsete tulemusteni". Projekti hinnati esitatud kahe leheküljelise kirjaliku tutvustuse ja suulise presentatsiooni alusel. Võiduga kaasnes auhinnaraha 1000 eurot ja Tallinna Haridusameti tunnustus
  • Detsembrikuus 2014 said MesimummidPäikesepõrnikad ja Naerulinnud tänukirjad Tallinna Kullatera Lasteaialt osalemise eest heategevuslikus tammetõrude kogumise kampaanias MTÜ Harju Jahindusklubile!
  • Pingviinide ja sõpruse teemalisel joonistusvõitlusel osalenud meie lasteaia lapsed pälvisid kogupereetenduse "Kohtume laeval täpselt kell 8" trupiliikmete tunnustuse. Auhinnaks olid lastele tasuta pääsmed etendusele ning teemakohased helkurid. Suur tänu: Marta, Simona, Evelin, Marjan ja Eliise (Päikesepõrnikate rühm, juhendaja õpetaja Ülle Allik), Maribel, Sten-Oliver, Grete, Tristjan, Jesper, Maria, Marileen, Uru, Mia, Grethe-Liis, Mia-Ly, Ants, Renar, Karl, Freya, Oona, Daniel, Sarah, Iris (Päevalille rühm, juhendaja õpetaja Silvia Kahju), Freeta, Anni, Triine, Emma, Artur, Marta (Mesimummi rühm, juhendaja õpetaja Külli Eplik), Nickol, Mirtel, Helin, Svjatoslav, Kenerth Marcos, Gete-Anett, Kathriin Karmee, Lizete, Annela, Markus, Kristjan, Mirjam (Päikesekillukese rühm, juhendaja õpetaja Margit Klade)!
  • 20. novembril 2014 sai Lasteaed Päikene tänukirja Tallinna Ülikooli Pedagoogiliselt Seminarilt järjepideva ja toetava koostöö eest koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala õppekava arendamisel ning üliõpilaste pedagoogilise praktika juhendamisel.
  • 19. novembril 2014 sai meie muusikaõpetaja Liina Mikk tänukirja Lasteaialt Ojake kadri- ja mardipäevapeo juhtimise eest ning Lasteaed Päikene tänukirja sellel peol osalemise eest! Üritus toimus Ehte Gümnaasiumis ning peol osalesid lapsed lasteaedadest Ojake, Päikene, Pääsupesa, Kolde, Taime, Mesipuu, Sitsi ning Ehte Gümnaasiumi 1. klassi õpilased.
  • 12. novembril 2014 osales meie lasteaia õpetaja Silvia Kahju ettekandega "Teatrimängu rõõmud" Tallinna Haridusameti poolt korraldatud koolituskonverentsil "Huvitavaid võimalusi laste arendamisel". Tsitaat M. Kallase (Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist) tänukirjast: "Tänan Teid kõiki sisukate ettekannete ja emotsionaalsete esitluste eest konverentsil. Usun, et kõik, mida südamest pakkusime ja jagasime, leidis tee ka kuulajate südamesse. Usun, et igast seemnest, mida külvasite, kasvab taim, mis hea hoolitsuse ja harjutamisega kasvab suuremaks. Kõik vahvad ideed, mis rikastavad laste päeva ja annavad võimaluse õhinaga õppida, teevad laste elu rõõmsamaks."
Viimati uuendatud: 15.06.2017 10:16