Lasteaed Päikene

On igasuguseid väikeseid rõõme, mis teevad meie päeva ilusaks. Igal rõõmul on oma kindel värv. Olgu see rõõm suur või väike – ta tuleb lihtsalt oma päevast üles leida.
M. Saluste „Rõõmuraamat”

Kõige suuremat rõõmu tunneme loomulikult meie toredatest lastest, igapäevastest toimingutest, koostegutsemisest ning mängudest!

08.02.2018 - Info lapsevanematele laste koolituskulude tulumaksutagastusest
Tulumaksuseaduse kohaselt on lastevanematel võimalik möödunud aasta tulust maha arvata laste eest tasutud koolituskulud (nt lasteaia kohatasu, huviringide tasu jm). Vastavalt tulumaksuseadusele on füüsilisel isikul õigus maksustamisperioodi tulust maha arvata s...
07.02.2018 - 1. klassi astumine
Austatud lapsevanemad! Informatsiooni 1. klassi astumise kohta saate SIIT.
07.02.2018 - Vastlatrall lasteaias
Austatud lapsevanemad! Ootame teid koos lastega Lasteaed Päikene vastlatrallile, mis toimub teisipäeval, 13. veebruaril kell 16.00 - 18.30! VASTLASÕIT, VASTLAMÄNGUD JA SOE SUPP OOTAME KÕIKI LAPSI KOOS VANEMATEGA TRALLITAMA!!!
26.01.2018 - Lasteaia kollektiivpuhkus
Austatud lapsevanemad! Lasteaed Päikene kollektiivpuhkus on perioodil 2. - 29. juuli 2018. Puhkuse ajaks pakume asenduskohti Pelguranna Lasteaeda (Pelguranna 49).
Viimati uuendatud: 16.06.2016