Hoolekogu

Lasteaed Päikene hoolekogu koosseis 2016/2017. õppeaastal:

Päikesepõngerjate rühma lapsevanem: Siiri Sepa
Päikesepesa rühma lapsevanem: Ele Kallaste
Päikesepõrnikate rühma lapsevanem: Mai-Liis Kolk
Päikesekillukese rühma lapsevanem: Allar Elstrok
Mesimummi rühma lapsevanem: Liina Inno
Päikesejänku rühma lapsevanem: Merlyn Lemsalu
Päevalille rühma lapsevanem: Karilin Engelbrecht
Päikesekiisu rühma lapsevanem: Katrin Mohamed Bouziane
Kullerkupu rühma lapsevanem: Sten Erm
Naerulindude rühma lapsevanem: Riina Soobik
Vikerkaare rühma lapsevanem: Jaanus Maripuu
Päikeseratta rühma lapsevanem: Ants Tsugart
Õpetajate esindaja: Aet Vahemäe
Põhja-Tallinna Valitsuse esindaja: Heleni Praks

Hoolekoguga saab kontakti:
telefonil: 6020638
e-posti teel: paikene@la.tln.edu.ee

• Hoolekogu on alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on jälgida, et õppe- ja kasvatustegevus vastaks laste arengule ja huvidele ning teha sellesuunalist koostööd lasteasutuse personaliga.

• Lasteasutuse hoolekogusse kuuluvad õpetajate esindaja, iga rühma vanemate esindaja ja linna esindaja.

• Hoolekogu kuulab ära direktori aruande lasteasutuse õppe- ja kasvatustegevusest ning majandamisest.

• Hoolekogu annab direktorile ja linnavalitsusele soovitusi lasteasutuse eelarve koostamisel ja eelarvevahendite otstarbekaks kasutamiseks.

• Hoolekogu teeb direktorile ja linnavalitsusele ettepanekuid lastele soodsa arengukeskkonna tagamiseks.

• Hoolekogu osaleb oma esindaja (esindajate) kaudu direktori vaba ametikoha täitmiseks korraldatud konkursi komisjoni töös.

• Hoolekogu otsustab lapse toidukulu päevamaksumuse.

• Hoolekogu otsustab teisi koolieelse lasteasutuse seaduse või linnavolikogu otsusega hoolekogu pädevusse antud küsimusi.

• Hoolekogul on õigus saada direktorilt ning linnavalitsuselt oma tööks vajalikku informatsiooni.

• Oma töö korraldamiseks valib hoolekogu oma liikmete hulgast esimehe ja tema asetäitja.

• Hoolekogu töövorm on koosolek, mis toimub vähemalt üks kord kvartalis hoolekogu esimehe või direktori ettepanekul.

(väljavõte Koolieelse lasteasutuse seadusest)

Viimati uuendatud: 22.09.2016 16:53