2018/2019

 

  • Lasteaed Päikene sai tunnustuste osaliseks Tallinna Haridusameti 2018.a. novembrikuu haridustegude seas. Tunnustamise peamised märksõnad olid kogemuste jagamine ja omandamine ning meeskonnatöö. Meie silmapaistvateks ning inspireerivateks haridustegudeks olid: Lasteaias Päikene toimunud meeleolukas kontsert lülitati rahvusvahelise muusikapäeva eriprogrammi “Igal lapsel oma pill”. Lasteaed Päikene tegi Tallinna Haridusametiga suurepärast koostööd parima praktika jagamisel ja töötubade mõtestatud sisustamisel „Alusharidus 100“ raames toimunud konverentsil „Õpetaja kujundab homset“.
  • Salme Kultuurikeskuses toimunud tänuüritusel said meie lasteaia lapsed (Lenna, Marten, Liisbeth Päikesekiisu rühmast; Vahur ja Teele Päikesepesa rühmast; Hans-Oliver Vikerkaare rühmast ning ning õpetajad (Aet Vahemäe, Liina Mikk, Ivi Tee, Reet Arusoo, Kristel Kurahashi, Ülle Kaup) tänukirjad tubli osalemise eest Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse poolt korraldatud joonistusvõistlusel "Minu Eesti Vabariik 100".
  • Lasteaed Päikene sai novembrikuus tänukirja Kopli Lasteaialt osalemise eest Põhja-Tallinna kunstinäitusel "Kuula oma sisemist häält ehk unistused ja unenäod".
  • Külli Eplik ja Helen Paali said tänukirjad Põhja-Tallinna Valitsuselt äramärkimise eest Põhja-Tallinna haridustöö tunnustuskonkursil vastavalt aasta lasteaiaõpetaja ja õpetaja abi kategoorias.
Viimati uuendatud: 10.01.2019 12:07