2010/2011

• 29. mail 2011 tänas Eesti Spordiselts Kalev meid koostöö ja abi eest Kalevi XIII Tallinna võimlemispeo "Koostegutsemise rõõm" korraldamisel ja läbiviimisel Pirita Spordikeskuses! Meie erilised tänud liikumisõpetaja Ulvi Tsarskile, Meriliisile, Fiona-Electrale, Katarinale, Noora Liisile, Lisettile, Helinale, Anderile, Tormile, Joosepile, Carl-Willemile, Raianile ja Karl Christianile!
  • 12. mail 2011 sai Lasteaed Päikene tänukirja Lasteaialt Pääsupesa osalemise eest TEL lasteaedade tantsu- ja võimlemispäeval Pääsupesa kutsub tantsule!
  • 6. mail 2011 sai Meriliis Kahju tänukirja Tallinna Haridusametilt silmapaistva tulemuse eest üleriigilisel õpilasvõistlusel Euroopa koolis 2011!
  • 29. aprillil 2011 sai meie lasteaia võistkond Audentese Spordiklubi diplomi tubli osavõtu eest üle-eestilisel lasteaedade spordipäeval!
  • Lasteaed Päikene vääris tunnustust ja kiitust Tallinna Lasteaedade 2011. a. aprillikuu menüüde ülevaatusel!
    Meie plussideks olid:
    suhteliselt ideaalilähedane, hästi tasakaalustatud ja lastepärane menüü;
    tähelepanuväärne valik värsket köögi- ja puuvilja;
    väga positiivne ja kiiduväärt on täisteratoodete kasutamine;
    väga leidlikud kalaroad;
    kasutatakse maitserohelist;
    ei kasutata valmistooteid, vaid valmistatakse toidud ise.
  • 2010/2011 õppeaastal saime tänukirja meeldiva koostöö ja tubli osalemise eest projektis "Perepäev laste silmade läbi" (MTÜ Lüüra)!
  • 3. aprillil 2011 tänas Eesti Spordiselts Kalev meie lasteaia Kullerkupu ja Mesimummi rühma poisse meheliku esinemise eest Eesti meeste turnipeol (kava "Tantsin sõbraga ma", juhendaja liikumisõpetaja Tiina)!
  • Märtsis 2011 sai Lasteaed Päikene näitegrupp "Kullerkupp" tänukirja tubli esinemise eest lavastusega "Kuidas lumikelluke endale nime sai" 10. Tallinna koolinoorte teatrifestivalil "Kanutiaia Kann"!
  • 13. märtsil 2011 saime tänukirja eduka osalemise eest VIII ülelinnalisel mudilaste etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla" (meie lasteaeda esindas Raimond Päikesepõrnikate rühmast)!
  • 9. märtsil 2011 sai muusikaõpetaja Külli Tingas tänukirja Lasteaialt Kelluke Põhja-Tallinna 10 lasteaia laulufestival "Laululind II" laste juhendamise eest!
  • 26. veebruaril 2011 sai muusikaõpetaja Külli Tingas tänukirja Eesti Meestelaulu Seltsilt eduka solisti juhendamise eest Eesti Meestelaulu Seltsi VII poiste-solistide võistulaulmise Harjumaa ja Tallinna eelvoorus!
  • 16. detsembril 2010 sai Mesimummi rühm eripreemia meisterdamisvõistlusel "Päkapikud piiluvad" tubli osalemise eest!
  • 12. oktoobril 2010 saime tänukirja erilise töö "Kes küll viis me kala une?" eest loovtööde konkursil "Meie meri" (Päikesekillukese rühma laste juhendajaks oli lapsevanem Merike Rehepapp)!
  • 14. septembril 2010. a. saime kiituskirja Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametilt lastele ja õpetajatele rõõmsa meele ja aktiivse osavõtu eest Kalevi Keskstaadionil toimunud teabepäeval mini-SOS (osales Päikesekillukese rühm)!
  • 2010. a. pälvis meie liikumisõpetaja Tiina Ester tiitli "Tubli tervisedendaja 2010"!
  • Eesti Lastekirjanduse Keskuselt saime 2010. a. maikuus tuhat tänu, et aitasime kaasa Tallinna lasteaedades läbi viidud küsitluse "Ettelugemisest iselugemiseni" õnnestumisele!
Viimati uuendatud: 15.06.2017 10:19