2013/2014

• 1. juunil 2014 sai meie lasteaed tänukirja Eesti Spordiseltsilt Kalev koostöö ja abi eest Tallinna XVI võimlemispeo "Käsikäes" korraldamisel ja läbiviimisel Pirita Spordikeskuses. Käsikäes ja väga tublilt võimlesid peol Kadi-Riin, Mia Brit, Lotta, Elli, Hedi, Vera Hananja, Sarah ja Laura Eileen Päikesepesa rühmast ning liikumisõpetaja Merlin!
  • Lasteaed Päikene sai Sitsi Lasteaialt tänukirja tubli osalemise eesti Põhja-Tallinna lasteaedade laste joonistuskonkursil "Elas kord ..."!
  • 7. aprillil 2014 toimus Ehte Humanitaargümnaasiumis Põhja-Tallinna lasteaedade lauluvõistlus SILLER. Väga väärikalt esindasid meie lasteaeda 3-6-aastaste laste vanusegrupis Elise Päikesekiisude rühmast ning 7-9-aastaste laste vanusegrupis Therese Simone Päikeseratta, Jessica ja OskariVikerkaare ning Hedi Päikesepesa rühmast. Suur tänu esinejatele ning juhendajatele - Külli Orehhova jaLiina Mikk.
  • Suur, suur tänu Atsole Mesimummi rühmast, kes esindas edukalt meie lasteaeda XI Tallinna linna koolieelikute etluskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus! Vaata: Tallinna Haridusameti tänukiri Atsole ning tänukiri Atso emale juhendamise eest. Lasteaed Päikene pälvis 12. märtsil 2014 Tallinna Haridusameti tänukirja eduka osalemise eest XI Tallinna linna koolieelikute etluskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus!
  • Meie lasteaiast Tallinna Keskraamatukogu joonistusvõistlusel "Minu sõber raamatust" osalenud lastest leidsid tunnustamist järgmiste laste tööd: Grethe-Liis Kolli, Iris Korv, Mia Reisman, Mia-Ly Toming, Triin Kängsepp, Kadi-Riin Kutser, Triine Laansalu. Kõigile osalenutele olid raamatukogu poolt väikesed meened ning Päikesepesa lapsed said võimaluse osaleda multifilmi seansil kinos Sõprus, kuna nende rühm võttis joonistusvõistlusest osa väga rohkearvuliselt!
  • 26. septembril 2013 sai meie lasteaed tänukirja Põhja-Tallinna Valitsuselt meeldiva ja tulemusliku koostöö eest Põhja-Tallinna tervist edendavate lasteaedade ühisel spordipäeval! Meie lasteaeda esindasid Stroomi rannas toimunud üritusel Vikerkaare rühma lapsed ja liikumisõpetaja Tiina.
Viimati uuendatud: 15.06.2017 10:17