2017/2018

• „Kuu haridusjuht“ ja „Kuu haridustegu“ on tunnustused, mis võimaldavad Tallinna Haridusameti töötajatel märgata ja esitada häid juhte ning silmapaistvaid haridustegusid tunnustamiseks.
    Haridusjuht mai 2018
    Tunnustamise peamised märksõnad kandidaatide esitamisel olid kogemuse jagamine, koostöö, EV ja Tallinna alusharidus 100.
    Tunnustame: Eha Porkma, Lasteaed Päikene - Juht on lühikese ametis oldud ajaga (augustis täitub 1. tööaasta) suutnud kujundada Lasteaiast Päikene Pelgulinna kogukonna ühe olulise liikme. Mitu korda aastas korraldatakse asutuse aia peal ümbruskonna elanikele meeleolukaid kunstinäitusi. Selle aasta Pelgulinna hoovikohvikute päeva raames avati kogu  asumile Päikese õuekohvik ja mänguala.

• 19. mail 2018 sai Päikeseratta rühma Adrian Tallinna Huvikeskuselt "Kullo" tänukirja eduka esinemise eest konkursil Tallinna laulukarusell 2018 ning muusikaõpetaja Liina Mikk tänukirja õpilase väga hea õpetamise ja juhendamise eest konkursil Tallinna laulukarussell 2018. Kontserti reaalajas videoülekande salvestust saab vaadata siin.

• 18. aprillil 2018 sai Lasteaed Päikene tänukirja hea koostöö eest Põhja-Tallinna lasteaedade spordipäeva korraldamisel. Sõle spordikeskuse jalgpallihallis toimunud spordipäeval osalesid meie lasteaiast Marleen, Stella, Adele-Marii, Mihkel, Ronald ja Tom-Oliver Naerulindude rühmast ning Josephine, Eliise, Kristina, Andri, Antoni ja Steven Christofer Päikesepõngerjate rühmast.

• 17. aprillil 2018 toimus Salme Kultuurikeskuses Põhja-Tallinna lauluvõistlus SILLER EV100. Muusikaõpetaja Liina juhendamisel esindasid meie lasteaeda Lenna Päikesekiisu, Adrian Päikeseratta, Laura Maria Vikerkaare  ning Rubert Päikesepõngerjate rühmast. Toredate lauluvalikute ning meie laste imeliste esituste üle võis tõeliselt uhkust tunda. Suur tänu!
    Palju õnne Adrian`ile, kes valiti žürii poolt osalema konkursil "Tallinna linna Laulukarussell 2018".

• 13. aprillil 2018 sai Lasteaed Päikene tänukirja aktiivse osalemise eest VI Põhja-Tallinna laste loomingu festivalil "Kevad on käes".  Suur tänu kuulub Päikese laulu ja tantsu imetoreda esituse eest Naerulindude rühma lastele (Stella, Marleen, Delinda, Adele-Marii, Mihkel, Ronald, Ratmir, Joonas), Päikesepõngerjate rühma lastele (Eliise, Hanna, Mia-Melissa, Oskar, Antoni, Steven Christofer) ning muusikaõpetaja Liinale!

• 11. aprillil 2018 esindasid meie lasteaeda Tallinna lasteaedade spordipäeval Ardi, Laurits ja Kenerth Päikesepesa rühmast; Pearu, Andre, Mairold, Tanile Oskar ja Adrian Päikeseratta rühmast; Daniel Päikesekiisu rühmast ning Hans-Oliver Vikerkaare rühmast. Spordipäeva korraldas huvikool Kratila Tallinna Spordihallis. Suur tänu tublidele võistlejatele, Lauritsa isale ja Taniel Oskari emale!

• 15. märtsil 2018 sai meie Mesimummi rühm 17. Tallinna laste teatrifestivalil "Kanutiaia Kann" aukirja/eripreemia väikelastega targalt tehtud õpetliku lavastuse eest "Sada aastat tagasi" ning Lasteaed Päikene sai tänukirja tubli esinemise eest.

• 14. märtsil 2018 toimus Estonia Talveaias Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Tallinna lõppvoor. Oskar pälvis tänukirja väljapaistava esinemise eest, õpetaja Mare Taube lapse tulemusliku juhendamise eest ning Lasteaed Päikene eduka esinemise eest XV ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoorus.

• 2. märtsil 2018 toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoor. Meie lasteaeda esindasid Loria ja Teele Päikesepesa rühmast ning Oskar Päikesepõngerjate rühmast. 24 väikese etleja seast valiti viis esitajat, kes esindavad meie linnaosa Tallinna lõppvoorus. Viie hulka valiti ka meie lasteaia Oskar. Suur tänu Loriale, Teelele, Oskarile ning nende juhendajatele.

• Lasteaed Päikene võistkond (Marleen, Mihkel, Ronald, Mattias Johan, Emilia Naerulindude rühmast) sai 11. jaanuaril 2018 tänukirja Pelguranna Lasteaialt osalemise eest laste mänguhommikul "Me armastame Eestit".

• Lasteaed Päikene muusikaõpetaja Liina Mikk sai 6. oktoobril 2017 tunnustuse Põhja-Tallinna aasta lasteaiaõpetaja nominatsioonis.

• Lasteaed Päikene sai 31. augustil 2017 tänukirja elasteaed.eu meeskonnalt pikaajalise koostöö eest!
Viimati uuendatud: 30.09.2018 14:01