• Lasteaed Päikene sai tänukirja Eesti Vabariigi peaministrilt.
  • 9. juunil 2020 pälvisime auhinna Tallinna Haridusameti konkursil "Haridusuuendus 2020". Toetame kaasava haridusega (Me Õpime Klubides, Avatud õpiruum) haridusvisiooni 2030 "Tallinnas on õnnelikud õppijad" elluviimist.
  • Kevadine laste filmifestival tänab ja tunnustab Kullerkupu rühma, kes saavutas III koha III filmifestivalil KeLaFF "Eesti rannarahva lood".
  • XVII Tallinna koolieelikute etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoor toimus 4. märtsil 2020 Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi väikesed etlejad Põhja-Tallinnast. Meie lasteaeda esindasid väga ilmekate esitustega Mirtel Mesimummi rühmast, Lisandra Päevalille rühmast ja Kren Päikesejänku rühmast. Suur tänu väikestele etlejatele ning nende juhendajatele õpetaja Kai Meriste, Mirteli ema ja Kreni isa.
  • Kalamaja Põhikooli "Kiusamisest vabaks!" pilootkooli eestvedamisel toimus 20. veebruaril 2020 Põhja-Tallinna linnaosa haridusasutuste parimate praktikate teabepäev „Õpetajalt õpetajale“. Kokku osales 85 osalejat linnaosa 25 haridusasutusest. Lasteaeda Päikene esindasid huvitava ning sisuka ettekandega Mesimummi rühma õpetajad Külli Eplik ja Kaili Kuusk.
  • Tallinna Haridusameti 2020.a. veebruarikuu haridustegude seas tunnustati Lasteaeda Päikene - 6. veebruaril 2020 toimus Lasteaia Päikene korraldusel esimene Põhja-Tallinna lasteaedade kuueosaline kabeturniir, mida viis läbi Eesti Kabeliidu asepresident Arno Uutma.
  • Tallinna Haridusameti 2019.a. novembrikuu haridustegude seas tunnustati Lasteaeda Päikene - lasteaed panustab erinevate ürituste kaudu heategevusse.
  • Kristin Kullamaa ja Anna Milovidova said 28. oktoobril 2019 tänukirjad Põhja-Tallinna Valitsuselt äramärkimise eest Põhja-Tallinna haridustöö tunnustuskonkursil vastavalt aasta lasteaiaõpetaja ja õpetaja abi kategoorias. Lasteaed Päikene projekt "Avastusõpe läbi avastuskastide" leidis äramärkimist innovaatlise teo kategoorias.
  • Tallinna Haridusameti 2019.a. oktoobrikuu haridustegude seas tunnustati Lasteaeda Päikene - lasteaias tegeldakse kompostimisega.
Viimati uuendatud: 10.03.2022 11:13