Erasmus+ projekt Little language learners (Väikesed keeleõppijad)

Lasteaed Päikene osaleb ajavahemikul 1. september 2019 - 28. veebruar 2021 Erasmus+ programmi koolidevahelise koostöö projektis Little language learners (Väikesed keeleõppijad).

Projekti koordinaatoriks on Ammanford`i lasteaed Suurbritanniast, koostööpartneriteks on meie lasteaed ning Lesna lasteaed-kool Poolast.

• 27. septembril 2019 tervitas Päikesekillukese rühm esmakordselt enda uusi sõpru Skype`i vahendusel.

• 6. - 11. novembril 2019 toimus projektikohtumine Ammanfordis. Meie lasteaiast osalesid muusikaõpetaja Külli Orehhova  ja Päikesekillukese rühma õpetaja Merike Alt.

Ülevaadet kohtumisest näete SIIN.

• 26.-28. veebruaril 2020 olid meie lasteaial külas koostööprojekti „Väikesed keeleõppijad“ partnerid Poolast ja Walesist. Nad said osa meie vabariigi aastapäeva tähistamisest lasteaias, õuesõppest ning Päikesekillukese rühma laste igapäevategevustest. Samuti toimus meil kohtumine Tallinna Haridusameti juhatajaga ning külastasime Kopli Lasteaeda.

Viimati uuendatud: 21.04.2020 15:34