2020/2021

• Lasteaed Päikene pälvis tänukirja ja auhinna (400 eurot) konkursil Tallinn Tänab ja Tunnustab koostööprojekti valdkonnas. Olime eestvedajaks Põhja-Tallinna lasteaedade väljakutsel "Oleme terved!". Kõikide lasteaedade väljakutsete elluviimise eest pälvis eraldi tänukirja meie liikumisõpetaja U. Tsarski.
  • Lasteaed Päikene sai tänukirja Haridus- ja Noorteametilt meeldiva koostöö eest rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluste läbiviimisel.
  • Mesimummi rühm sai maikuus tänukirja tubli esinemise eest 20. Tallinna laste teatrifestivalil "Kanutiaia Kann" lavastusega "Sada aastat tagasi".
  • Lasteaed Päikene sai 28. mail 2021 Kolde lasteaialt tänukirja tibukõnni harjutamise eest.
  • Mesimummi rühm pälvis Sõle raamatukogu poolt ellukutsutud Põhja-Tallinna lasteaede lugemisprogrammis "Meie loeme!" I koha.
  • Naerulindude rühm sai tänukirja osalemise eest üle-eestilises kampaanias "Suukool võitleb suukollidega".
  • Lasteaed Päikene pälvis Tallinna Haridusameti märtsikuu haridusteo tunnustuse: Lasteaed Päikene väljakutse Põhja-Tallinna lasteaedadele - „Oleme terved“. Eesmärgiks on pakkuda lastele põnevaid ja kaasahaaravaid liikumistegevusi õues.
  • 23. aprillil 2021 sai Päikesekillukese rühm (juhendaja õpetaja P. Stamberg) tänukirja osalemise eest IV filmifestivalil KELAFF (teema-aasta: Tervis).
  • 31. märtsil 2021 said meie lasteaia lapsed Elizabeth Päikesepesa rühmast, Jakob Päikesepõrnikate rühmast ja Mirtel Mesimummi rühmast tänukirjad väljapaistva esinemise eest XVIII ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoorus.
  • 3. märtsil 2021 said meie õpetajad Kaili, Aet, Karin ja Mariell Põhja-Tallinna Valitsuse tänukirjad ja kingitused haridusse panustamise ning järjepideva ja sisulise koostöö eest.
  • 10. novembril 2020 sai meie lasteaed Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ning Tallinna Ülikooli poolt tänukirja rahvusvahelises alushariduse ja laste heaolu uuringus osalemise ning selle õnnestumisse panustamise eest (IELS uuring 2018)!
  • 13. oktoobril 2020 toimus Karjamaa Põhikoolis Põhja-Tallinna lasteaedade ja koolide lauluvõistlus SILLER 2020. Kaunilt ja kõlavalt esindasid meie lasteaeda Ursula ja Elinor Mesimummi rühmast ning Jakob Päikesejänku rühmast. Lapsi juhendas meie muusikaõpetaja Liina Mikk. Jakob pälvis žürii eripreemia. Silleri 2020 pildigalerii ja tänutekst on leitav meie Facebookis: https://www.facebook.com/PohjaTallinn/posts/3400605743361052
  • Õpetajate päeval said meie õpetajad Inna Kõrgemaa ja Kristin Kullamaa tänukirjad osalemise eest Eestimaa õpib ja tänab tunnustuskonkursil Aasta lasteaiaõpetaja kategoorias ning õpetaja Kristel Kurahashi tänukirja osalemise eest Tallinn tänab ja tunnustab tunnustuskonkursil Noore õpetaja kategoorias.
  • Päikesekillukese rühm sai oktoobrikuus 2020 Sõle raamatukogult tänukirja osalemise eest joonistusvõistlusel.
  • Lasteaed Päikene sai septembrikuus 2020 tänukirja Eesti Olümpiakomiteelt ja Ühenduselt Sport Kõigile ning diplomi Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumilt tubli osalemise eest Spordinädalal 2020.
Viimati uuendatud: 25.06.2021 09:14