2020/2021

• 31. märtsil 2021 said meie lasteaia lapsed Elizabeth Päikesepesa rühmast, Jakob Päikesepõrnikate rühmast ja Mirtel Mesimummi rühmast tänukirjad väljapaistva esinemise eest XVIII ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi "Eesti keele kaunis kõla" Põhja-Tallinna eelvoorus.
  • 3. märtsil 2021 said meie õpetajad Kaili, Aet, Karin ja Mariell Põhja-Tallinna Valitsuse tänukirjad ja kingitused haridusse panustamise ning järjepideva ja sisulise koostöö eest.
  • 10. novembril 2020 sai meie lasteaed Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ning Tallinna Ülikooli poolt tänukirja rahvusvahelises alushariduse ja laste heaolu uuringus osalemise ning selle õnnestumisse panustamise eest (IELS uuring 2018)!
  • 13. oktoobril 2020 toimus Karjamaa Põhikoolis Põhja-Tallinna lasteaedade ja koolide lauluvõistlus SILLER 2020. Kaunilt ja kõlavalt esindasid meie lasteaeda Ursula ja Elinor Mesimummi rühmast ning Jakob Päikesejänku rühmast. Lapsi juhendas meie muusikaõpetaja Liina Mikk. Jakob pälvis žürii eripreemia. Silleri 2020 pildigalerii ja tänutekst on leitav meie Facebookis: https://www.facebook.com/PohjaTallinn/posts/3400605743361052
  • Õpetajate päeval said meie õpetajad Inna Kõrgemaa ja Kristin Kullamaa tänukirjad osalemise eest Eestimaa õpib ja tänab tunnustuskonkursil Aasta lasteaiaõpetaja kategoorias ning õpetaja Kristel Kurahashi tänukirja osalemise eest Tallinn tänab ja tunnustab tunnustuskonkursil Noore õpetaja kategoorias.
  • Päikesekillukese rühm sai oktoobrikuus 2020 Sõle raamatukogult tänukirja osalemise eest joonistusvõistlusel.
  • Lasteaed Päikene sai septembrikuus 2020 tänukirja Eesti Olümpiakomiteelt ja Ühenduselt Sport Kõigile ning diplomi Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumilt tubli osalemise eest Spordinädalal 2020.
Viimati uuendatud: 01.04.2021 11:42