2020/2021 üritused

September

TERVISEKLUBI (projektid, avastuskastid)

1. september - tarkusepäeva tähistamine koos trollide Poppy ja Haruga
9. september - Lohe Looduskooli õppeprogramm "Sügis südames" Keila-Joa pargis (osaleb Päikesejänku rühm)
14. september kell 17.00 - Päikeseratta rühma lastevanemate koosolek
15. september kell 17.00 - Päikesepesa rühma lastevanemate koosolek
16. september kell 17.00 - Kullerkupu rühma lastevanemate koosolek
17. september - Tallinna Maraton (virtuaaljooks) Stroomi metsas - osalevad Päikesekilluke, Mesimumm ja Kullerkupp
17. september kell 17.00 - Päikesepõngerjate rühma lastevanemate koosolek
21. september - Kopli Päästekomando projekt "Tulest targem" (Päikesekilluke, Mesimumm ja Kullerkupp)
22. september - Tallinna Lasteteatri Lepatriinu etendus "Muinasjutt" (toimub õues)
22. september kell 17.00 - Päikesekillukese rühma lastevanemate koosolek
23. september - jooksuga sügisesse EOK spordinädala alustamine
23. september - Kohila Keskkonnahariduse Keskuse õppprogramm "Läbi metsa rabajärve äärde" Rabivere maastikukaitsealal (osaleb Mesimumm)
23. september kell 17.00 - Mesimummi rühma lastevanemate koosolek
24. september - hüppepäev
24. september kell 17.00 - Päikesejänku rühma lastevanemate koosolek
25. september - matkapäev
28. september - matkapäev
28. september kell 17.00 - Päikesepõrnikate rühma lastevanemate koosolek
29. september - viskepäev
29. september kell 17.00 - Päikesekiisu rühma lastevanemate koosolek
30. september - EOK spordinädala lõpetamine
30. september kell 17.00 - Vikerkaare rühma lastevanemate koosolek

 

Oktoober

LIIKLUSKLUBI (projektid, avastuskastid)

5. oktoober - õpetajate päeva tähistamine koos personaliprojekti juturingiga
8. oktoober - Mesimummide rattapäev
8. oktoober - liiklusklubi üritus
12. oktoober - Mesimummide kohtumine kirjanik A. Saarega Sõle raamatukogus
12. oktoober - Põhja-Tallinna lauluvõistluse SILLER peaproov
13. oktoober - Põhja-Tallinna lauluvõistlus SILLER 2020 Karjamaa Põhikoolis (osalevad Ursula ja Elinor Mesimummide rühmast ning Erik ja Jakob Päikesejänkude rühmast muusikaõpetaja Liina juhendamisel)
15. oktoober -  MTÜ Lasteteater Rõõmulill etendus "Ettevaatust sebra" (etendus toimub õues)
20. oktoober - moodsa õppimise festival IDUEDU 2020 (festivalil lööb kaasa ka meie lasteaed õpetajate Inna, Külli ja Kristeli juhtimisel)

22. oktoober - liiklusklubi üritus
28. oktoober - liiklusklubi üritus
30. oktoober - liiklusklubi üritus

 

November

KESKKONNAKLUBI (projektid, avastuskastid)

9. november kell 16.00-18.30 - isadepäeva orienteerumine lasteaia õuealal
13. november - keskkonnaklubi üritus
24. november - kadripäev ZOOMi vahendusel 
 

Detsember

30. november - 4. detsember - jõuluhommikud

15.-17. detsember - jõulupeod lasteaia õuealal:

15. detsembril 2020:
kell 15.15-16.00 - Päikesepõngerjad
kell 16.00-16.45 - Päikesekiisu ja Päevalill
kell 16.45-17.45 - Päikesepõrnikad
kell 17.45-18.45 - Päikesekilluke

16. detsembril 2020:
kell 15.15-16.00 - Päikeseratas
kell 16.00-16.45 - Vikerkaar
kell 16.45-17.45 - Naerulinnud
kell 17.45-18.45 - Kullerkupp

17. detsembril 2020:
kell 15.30-16.15 - Päikesepesa
kell 16.15-17.15 - Päikesejänku
kell 17.15-18.15 - Mesimumm

 

Jaanuar

28. jaanuar - pildistamine (portreed, rühmafotod)
29. jaanuar - pildistamine (portreed, rühmafotod)

 

Veebruar

1. veebruar - pildistamine (portreed, rühmafotod)
2. veebruar - pildistamine (portreed, rühmafotod)


 

Viimati uuendatud: 30.11.2020 16:53