iduEDU

iduEDU
09.10.2019

Sügisvaheaja reedel, 25. oktoobril 2019 on kõik huvilised üle Eesti oodatud Tallinna kesklinna hariduskvartalisse moodsa õppimise festivalile „iduEDU“. Töötubadesse registreerimine on nüüd avatud.

Festival algab kell 11 ja kestab 16-ni. 

Päeva esimene pool on sisustatud eeskätt haridusasutuse juhtidele ja õpetajatele mõeldes, teine pool on suunatud ka lastele, noortele ning lapsevanematele. 

Kesklinna hariduskvartalis – Tallinna Reaalkoolis, Tallinna Inglise Kolledžis ja Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 6, 8 ja 10), Tallinna Kesklinna Põhikoolis (Pärnu mnt 11) ning nende vahelisel õuealal – pakutakse rikkalikus valikus töötubasid. Töötube viivad läbi Tallinna koolid ja lasteaiad, kellel on jagada häid ideid huvitavaks õppimiseks, samuti eKool, HITSA ja Startup Estonia. Oma panuse annavad ka õpilasfirmad, kes tutvustavad oma tooteid ja innustavad olema ettevõtlik. Keskraamatukogus keskendutakse täiskasvanuharidusele ja elukestvale õppimisele.

Festivali näitusealal tutvustavad firmad uudseid võimalusi, mida õpetamisel-õppimisel võiks kasutada. Kogu päeva kestval huvirallil saab uurides ja proovides koguda punkte ja osaleda auhinnaloosis. Tallinna Tondiraba Huvikool toob kohale isegi ralliauto.

Rohkem infot leiab festivali kodulehelt www.iduedu.ee, kus saab ka töötubadesse registreeruda.

Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet,  HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia ja In Nomine. 

Viimati uuendatud: 07.05.2020 10:20